Individuální příprava

czech_eagles_logo_siroke03.png

Trénink individuálních dovedností je dlouhodobou, dalo by se říci „celoživotní“ nezbytností každého hokejisty, kterou je nutné provozovat zpočátku sportovní kariéry více a později méně často. Základem je se tyto dovednosti nejdříve SPRÁVNĚ naučit a následně je udržovat tak, aby byly pořád stejně správně prováděné. V českém prostředí je podle našeho názoru nezbytné toto zvládnout do dorosteneckého věku, protože v této fázi nastupuje tvrdá fyzická příprava a na výuku dovedností nezbývá tolik času.  Souvisí to jednak se zlatým věkem motoriky, kdy se cca do 12-ti let motorické dovednosti učí snadněji než v pozdějším věku, ale také s tím, že v našem prostředí není školství přizpůsobené vrcholovému mládežnickému sportu a v klubech o dovednostech jako takových většinou mnoho neví, neboť tréninkový proces na ledě je nejčastěji výrazně vychýlen ve prospěch týmových tréninků.

S CZECH EAGLES můžete na svých dovednostech pracovat každý víkend. Od 2.října v sobotu nebo (i) v neděli. Aby výuka měla efekt, musí být pravidelná, musí na sebe navazovat. Přijet jednou za čas… Proč ne, lepší jak lečet doma na posteli. Ale…. Pokud tedy není kde nové věci procvičovat a pak si jen přijet zkalibrovat optiku, abyste „to“ dělali správně… efektivní je jezdit pravidelně.

Soustředíme se jak na výuku, tak na procvičování. Učíme jak malé děti od úplných začátků, tak i dorostence, kteří jsou často správnou technikou nebo znalostí jak třeba správně vystřelit po stahovačce nebo tlačené kličce nepolíbení. Toto je děsivá česká realita.  Pomáháme našim žákům tyto handicapy dohnat. Umíme to, máme dlouholeté zkušenosti, máme výsledky. Více jak 10 let učíme, naši žáci jsou v mládežnických reprezentacích, naše žáky na ledě poznáte. Není jich mnoho, věnovali jsme se donedávna z časových důvodů pouze několika vybraným hráčům.

Kdy se k nám můžete přidat?  V sobotu k večeru nebo (i) v neděli kolem poledne. Mimo hlavní centra. Mimo hlavní dění. V Kuřimi. Další lokality připravujeme.

Informace? Zavolejte nám…603 49125

Czech Eagles Hockey School – Stránky hokejové školy z Uničova (czech-eagles.cz)

NOVE_Hobby_krivky.png

Hokejové tréninky pro hobby hráče nabízí jednotlivé lekce, které jsou určeny pro hráče všech výkonnostních kategorií, tedy od úplných začátečníků po profesionály. U nás se zaměřujeme na konkrétní potřeby hráče s důrazem na jeho individualitu a osobní rozvoj. Hráči jsou rozděleni do skupin dle svých herních schopností. Vyzkoušejte i jednodenní a vícedenní kempy které organizujeme pro skupiny amatérských hráčů se zaměřením hlavně na individuální nedostatky a zdokonalování herních dovedností jednotlivce – střelba, přihrávání a zpracování kotouče, obsazování a uvolňování hráče s kotoučem a bez kotouče; rovnovážná cvičení a cvičení s proměnlivým počtem hráčů. Téninkové jednotky mimo led jsou zaměřeny především na rozvoj kondičních a koordinačních schopností s důrazem na lední hokej. Mnozí z vás ocení také pořádání letní hokejové školy, modelová utkání, přátelské turnaje, důležitý individuální kondiční trénink mimo led, nácvik střelby mimo led i odborné konzultace. Opravdu každý z Vás si na tréninku přijde na své, úplný začátečník, jehož cílem je naučit se především základním bruslařským dovednostem, tak i zkušenější hráč, který už se umí zapojit do týmové spolupráce.

Hobby Hokej Brno

TeamBHA_logo-CZ.png

Brankářská škola TEAMBHA navazuje na brankářskou hokejovou akademii v Rosicích, která funguje již od roku 2002. Věnujeme se výchově a tréninku hokejových brankářů od těch nejmenších až po dospělé, mnohdy profesionální, brankáře.  Našim cílem je připravit mladé brankáře tak, aby byli schopni prosadit se do extraligových mládežnických týmů. V případě dospělých brankářů jde pak o konkrétní dovednost, ve které se chce zdokonalit. Nabízíme nespočet variant a stylů, které si brankáři mohou vyzkoušet. Záleží na každém, jaký styl chytání si zvolí. Každý brankář je jedinečný, proto přistupujeme ke každému individuálně a hledáme tu nejlepší cestu k úspěchu. 

Velkou výhodou jsou pravidelné tréninkové jednotky. Většinu brankářů vidíme celoročně a velmi rychle tak můžeme zareagovat na případný problém. Pomocí moderních technologií jsme schopni danou překážku rychle zanalyzovat, popřípadě díky dalšímu tréninku zcela odstranit. 

V posezónním období (květen-červen) se brankářům věnujeme každou sobotu. Tento dvouměsíční tréninkový cyklus je oblíben také u starších a zahraničních brankářů, kteří se nemohou v sezóně účastnit našich pravidelných tréninků. Rovněž tak červencový brankářský kemp, který je výbornou průpravou pro další sezónu. Spolupracujeme s juniorskými i profesionálními hráči ledního hokeje, kteří nám pomáhají se střeleckými cvičeními. Hokejista přece nemůže být nahrazen pukometem ;)

Brankářská hokejová akademie | TeamBHA.cz